Bub

Shitet nga: eduarti 18 Tet 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes bubin ika 2 vite esht i shtir ne gara dhe esht per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim