Kuder Rude

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tun 19 Mar 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Eshte kuder rude 4 mujshe dhe shitet ose me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim