Pikinizer

Shitet nga: piki 13 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet bubi shum i mir pikinizer i ndegjushem dhe i mir per oborr dhe i per persona te familjes 049476442 - 044863950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim