Pitbull

Shitet nga: arben 24 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet pitbulli staford mashkull 2muj e 3jav osht shum i zhvillum vakcinat i ka te kryme
Mund te kontaktoni vetem me viber +38649885530
Klyshi esht i timbos dhe gjines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim