Pitbulla klysh

Shitet nga: olti 13 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten dy pitbulla klysh mashkull dhe femer 100% pitbulla jan . Teper te kuptushem vaksinat i kan marr para 1 muaji tash jan 2 muajsh klysh te Timbos dhe Gjines jan per me shum info thirrni ne telefon ose shenoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim