Qenë

Shitet nga: rasa 06 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qenë
aj asht i mir dhe ingushum ju persmi me mir kuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim