Qen

Shitet nga: artur 29 Gsh 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes bubin me emrin Xheki shum te menqur i vaksinuar dhe i kontrolluar vazhdimisht nga veterinari,qmimi sipas marrveshjes te interesuarit na kontaktoni ne nr e tel
049-435-759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim