Qen

Shitet nga: XXX 01 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni me emrin Reksi mashkull 9 muajsh shum i mire per antaret e familjes mirpo i shtire per te huajt
Qeni eshte shum atraktivë dhe shum energjik.
I ka te marrura te gjitha vakcinat dhe eshte i pastruar nga parazitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim