Qen Shari

Shitet nga: Artan Berisha 01 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shite qeni i sharrit mosha aktuale 1 vit e gjysem.Qeni eshte i ndegjueshem ndaj pronarit dhe shum hetues ndaj personave te huaj ,shum i mir per ruajtjen e prones ju mirpresim na kontaktoni dhe permes viberin ne numrin e shenuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim