Qen sharrit

Shitet nga: Edi 07 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen te sharrit ,shume i mire dhe shume i firt mu rrok ,po edhe per shtepi ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim