Shes qenin per shtepi-firma

Shitet nga: rrahman 09 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin shum besnik dhe shum i fshtir per shpi,ose per firma,depo qeni ika 2 vjet..te interesuarit...044 940 451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim