bub i fshtir

Shitet nga: gjafer zikolli 12 Shk 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
osht bubb shum i fshtir dhe i mir per oborr nuk rriter amo osht per shtepi per depo the qfar te duash osht besnik valla kur hyn njeriu ne oborr donje i panjohur leh see don te zgidh edhe zingjirin osht qaq hetus i mir qe as mendja sta merr osht i vakcionum e merr qdo vit vakcinen per kit vit ja kam dhen osht shum i mir i ardhun prej gjermanis ka librezen e krejt kur te lidhet me familjen shum i mir asht sidomos me familjaret do shoqerohet menjeher shtepiak osht qenii shum i mir mos e humbni shansen sepse pe heki veq se spe kqyrin kerkush edhe ju ka ba bajat femijve qaq qmimi 100 euro i ardhun pi gjermanije dhe e shes me gjith kolib dhe pjata e veta 100 euro do e shihni dhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim