pikinizer

Shitet nga: pikinizer 23 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet pikinizeri shum i mir per familjar dhe oborr. Baj ndrrim!! 049476442. 044863950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim