pitbull

Shitet nga: tin 18 Gsh 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten dy pitbulla mashkull dhe femer jan teper te mir si dhe te dashur per familje afer 2 muajsh jan vaksinat I kan te kryera arsya e hekjes asht se spo muj mu kujdes shum per ta si dhe bej ndrrim me ndonje telefon nese me konvenon per me shum info thirrni ne tel ose shenoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim