Shqiponje e ngrir

Shitet nga: Xi 18 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shqiponjen jam ngrir qe 3 muaj dhe e jepi lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim