Blete

Shitet nga: elmi 27 Gsh 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim 9 koshere blet.dy kateshe dhe nje kateshe..100 euro per koshere..mirpresim interesimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim