Dele/Desh

Shitet nga: Met Dajaku 02 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes Dele dhe Desh te majshem te shqyer rregullisht dhe me ushqim BIO, eksluzivisht per festa te fundvitit dhe ahenge te ndryshme.

Zgjedhje te ndryshme poashtu edhe cmime..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim