Shitet dhia me çmim te volitshem

Shitet nga: Isuf 05 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shitet dhia e kuqe me çmim te volitshem dhe shumm e mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim