Bicikleta shum e bukur

Shitet nga: Mori 03 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Klinë
: Biçikleta
Shitet biqikleta shum e bukur dhe mark italiane ne gjendje shum te mir , motivi i shitjes mos perdorja e saj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim