Origjinal Nike Air Flight 13

Shitet nga: Nike 30 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes Nike Origjinal Air Flight 13 , vetem niher te perdorme para 1 jave i kom Porosit prej Gjermanije, numri i Nike-ve osht 41 , 120€ i kom ble ose boj ndrrim, KONTAKTO Viber/whatsapp +37745255464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim