Qante

Shitet nga: Qante 08 Dhj 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Qant e ardhur nga gjermania eshte shum e pershtatshme, per alpinizem, ka hekrat per zgjatje te qantes.qanta eshte shum e mir. Qmimi i fundit 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim