Bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav fabi

Shitet nga: ardian Sot 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
bejm rregullimin e bilardov dhe rrakataqav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim