Bilardo dhe rrakataqa dhe servisin e tyre vajbe

Shitet nga: Ardian Shala 15 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
bilardo dhe rrakataqa vajber 044194772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim