Kopaçke hypervenom

Shitet nga: klin 05 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
Shiten kopaçke te reja numer 44 veq sa kan ardhur nga zvicrra origjinale hypervenom ne gjendje perfekte bejm ndrrim me puma te rrafshta dhe me asgje tjeter. kontaktim viber +38649265956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim