shiten 2 bilardo .nje futboll dore dhe pikado

Shitet nga: Luta 20 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Sport me top
shiten 2 bilardo nr 6 dhe 7.nje futboll dore dhe 1pikado.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim