Invertar per lolakl sportiv

Shitet nga: nili 14 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes shankin,valolinat per play station,tavolinat e ulse per kompjutera,dy dirta per tavolin te biljardos,nje orman zbukurues,ulse dyshe si dhe karrigat me nje qmin teper te arsyeshem.mund te vini dhe ti shihni vet jan teper te rujatme vetem 2 muaj jan perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim