Shank per lokal

Shitet nga: Behar 24 Gsh 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   270 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes shankin i pershtatshem per lokal me hapsir te vogel ose per lokal te lojrav eshte nga druri me lavaman brenda me pjesen lart me drita dhe mbrapa 2 pjest per gota ose dekor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim