Shiten Bilardot dhe Ping-pongu

Shitet nga: Luigj 11 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Shes 2 bilardo dhe nje pingpong ne gjendje shum te mire.
Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim