Turbi (Zoom) nga Amerika

Shitet nga: Ylli 15 Mar 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Të tjera
Turbi Posardhur nga Amerika
Gjatsia 15cm/ Zoom, Lens , Focus n'Position / Day and Night
Dmth: Mund te Shifet Diten edhe naten ne Errsir /
Zoom: 16x52 (66m/8000m)
Vjen Komplet Me Qant Si Dhe Qaforen (Rrypin)

Te interesuarit: Per Me Shum Na Kontaktoni
Ne nr. e Tel: 049 162 410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim