Fustanat nusrie dhe vell

Shitet nga: MB.... 26 Tet 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanat nusrie dhe vell .2 muaj te perdorur per arsye SME duhen jetoj gyrbet qmimi sipas marrveshjes.thirrja nga ora 09-22
Flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim