Rroba me shumice

Shitet nga: Lukë 10 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për femra
Shitje rrobash me shumic dhe pakic,Rrobat jan te importuara nga zvicrra ,rrobat jan per mosha te ndryshme per femra dhe meshkuj nuk jan te reja jan te bajtme por jan te cilsis se lart. qmimin e bejm sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim