Agregat Honda 2.2 kVA

Shitet nga: Driton 03 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Klinë
Shitet Agregati i tipit Honda 2.2 kVA, ne gjendje te rregullt dhe me çmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim