Bejm Pergaditjen e ushqimeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kqiraj GRILL 18 Dhj 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Bejm pergaditjen e ushqimeve per dasma, fejesa,percellse di dhe mvaret qka kerkoni ju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim