Bure ( rezeruar ) per uje te pishem

Shitet nga: valdrin Sot 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Klinë
Shes bure (rezervar ) te 1000 litrave,
Per uje te pishem jane shum te mira
Ndrrim i mundshem me marrveshje
Edhe transporti ne gjith kosoven me marrveshje
Mund te kontaktoni ne 045658376 ose 049843195
Dhe viber ose watsap +38349843195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim