Kamina 120E

Shitet nga: agron 01 Dhj 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
shes kaminen 120E veq nje dimer e perdorur si me kane e re.

tel. dhe viber
info: +37744361759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim