Kerr i Drurit

Shitet nga: selim 01 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Klinë
Shes kerrin e drurit ne gjendje te rregullt dhe bej ndrrim ndonje sharr.ndonje hilt etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim