Kofer, DACHBOX.

Shitet nga: mark 23 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Klinë
Eshte ne gjendje te mire dhe shume praktik

Per njerzit te cilet kann nevoj per ma shume Bagazh.une nuk kam Foto se gjendem jasht shtetit, per.koferi, Mund te shikohet ne Kosove kline. m_gjergjaj72@hotmail.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim