Lokali dhe Troje

Shitet nga: Nush 14 Dhj 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shitet lokali ne qender te klines perball postes , si dhe trojet njeri ne hyrje te klines si dhe tjetri afer xhamis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim