Pergaditjen e ushqimeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kqiraj Grill 10 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Kqiraj grill ben pergaditjen e Ushqimit per ahenxhe te ndryshme dhe mvaret kga kerkesa juaj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim