Piktura Punim Dore Me Gur

Shitet nga: Ninno 24 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Punim dore me gur si pas deshires se personit se qar foto don me rregullu ni foto kushton prej 15 Euro deri ne 50 euro nvaret se qfar foto puni asht vetem me gur foto qe punohet dhe shitet normal me ram kto foto i kam dergu ne ket faqe por vetem si parashikim jam duke punuar ende per momentin jan vetem keto tjerat jam duke i punuar do i bejm edhe ato publike se shpejti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim