QELIM VRIMA PER KANALIZIM DHE UJI NER ASFALT

Shitet nga: sabria 10 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Klinë
HAPIM VRIMA NDER ASFALTE PER NEVOJA TE NDRYSHME SI PER KANALIZIM ASHTU EDHE PER UJSJELLES NE DIMMENSIONE DERI NE FI 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim