Qeromodhe ( Qeromine)

Shitet nga: Mark gjergjaj 13 Gsh 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Klinë
Shes Qeromine te perdorura te cilat nuk me duhen me..me qmim shume te arsyeshem..3 Pica Margarita.dhe tri kafe Esspresso..ne fshatin Pogragje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim