Sera

Shitet nga: Male 08 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Bejme ndertimin e Serave me solare dhe sistemin e uitjes sipas madhesis se deshiruar me te gjitha kushtet , per me shum informata na kontaktoni ne numrin 049549838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim