Skuter

Shitet nga: Vesel 24 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
shesim skuterin dhe bejm ndrrime 049691825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim