gurdhens

Shitet nga: besim 12 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
punojm lapidar shkall pulica dhe qdo pune granitit bejm nderimi lop mzet vjeta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim