makina pvc

Shitet nga: kushtrim 27 Tet 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
shes makinat per pvc dritare Freze ozçelik 4 freza.
dhe makine salduese Urban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim