shesim fidane te molles

Shitet nga: AGRORacaj 14 Jan 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shesim fidane te molles.

Kemi 10 kultivar te ndryshem te molles.
Fidanet jane te shartuara ne nenshartesa MM106 dhe M9.
Per qmimin dhe per hollesite tjera ba kontaktoni: 045312355/049260045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim