Banesë 3 dhomshe, paradhomë, ballkon dhe parking

Shitet nga: Drita 12 Qer 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Klinë
Mendo për neser e mos u ngut te blesh vetem aty ku është lirë, se siq thonë:"çorba lirë....". E nese deshiron një banim te qetë, te paster, pa zhurmë makinash, me oborr te rrethuar, atëhere ketu je ne adresë te sigurtë. Këtu shiten dy banesë me nga 3 dhoma , paradhomë , ballkon dhe parking personal. Banest gjenden afer Gjimnazit "Luigj Gurakuqi" Rr. Ali Kelmendi nr 4. Lagje shum e pershtatshme per banim. Banest gjindet ne katin e 3 -të dhe te 5-të.. Objekti banesorē e ka oborrin e rrethuar me murë te fasaduar ku kan çasje vetem banuesit e nderteses dhe mysafiret e tyre. Banest janë.te mobiluara dhe e gatshme per banim. Pranoj vetem te interesuar serioz.
Tel. kontaktues edhe ne Viber :+4917620216857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim