Banesa ne qender

Shitet nga: Xhemajl Buqani 02 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Klinë

Kline sheshi N.Tereza Shitet banesa
100 m2 kati 1 , neto (brenda mureve) : Salloni ,Separeja, Kuzhin, 4 Dhoma gjumi ,Banjo wc+ Wc ndihmese, 2Ballkone dhe Podrumi Prone private , cmimi volitshem
Xh.Buqani 044 138 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim