Banesa ne qender

Shitet nga: Xhemajl Buqani 18 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Klinë
Kline sheshi N.Tereza
Shitet banesa 100 m2 kati 1 , neto (brenda mureve) : Salloni ,Separeja, Kuzhin, 4 Dhoma gjumi ,Banjo wc+ Wc ndihmese, 2Ballkone dhe Podrumi Prone private , cmimi volitshem
Xh.Buqani 044 138 981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim